AKTUALNOŚCI

Budowa czterech segmentów w Ząbkach. Strop na parterem.

08.03.2018

Rozpoczęliśmy prace nad nowym projektem. Budynek usługowy w pierzei rynku w strefie ochrony konserwatorskiej. Powierzchnia około 500 m2 rozłożona na trzech kondygnacjach. Więcej w najbliższym czasie. Pracujemy tez nad koncepcją domu jednorodzinnego w okolicach Warszawy.

Firma "Ekodom Development" rozpoczęła budowę czterech segmentów z mieszkaniami o pow. 75 m2 i garażami według naszego projektu.

Zakończyliśmy projekt 12 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie. Inwestycja realizowana będzie etapami. Czekamy na decyzję o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej i pozwolenie na budowę dwóch pierwszych budynków wraz z parkingami. Mieszkania o pow. 75 m2 z wydzielonymi ogródkami.

W 2017 firma Ekodom Development zakończyła budowę czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej według naszego projektu. Budynki oddano do użytkowania. Całość inwestycji to osiem mieszkań o powierzchni 65 m2 i dwupoziomowe o pow. 120 m2 z wydzielonymi miejscami parkingowymi na terenie osiedla oraz ogródkami. Pozostały jeszcze tylko dwa wolne mieszkania. Zainteresowanych odsyłamy na stronę firmy http://www.ekodomdevelopment.pl/.

sdf d ddfdf
Zabudowa jednorodzinnna Ząbki